Message Banner (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: White
it: Bianco

en: Gray
it: Grigio

en: Green
it: Verde

en: Black
it: Nero
