Message Banner (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela
