Message Banner (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Black
km: ខ្មៅ
