Message Banner (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Black
ug: قارا

en: Amber
ug: كەھرىۋا
