Message Banner (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Gray
uk: Сірий

en: Green
uk: Зелений

en: Black
uk: Чорний
