Message Banner (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Green
vi: Xanh lá

en: Black
vi: Đen
