Message Banner (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Gray
fr: Gris

en: Green
fr: Vert

en: Black
fr: Noir

en: Enable banner
fr: Activer le bandeau
