Message Banner (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit

en: Gray
no: Grått

en: Green
no: Grønn

en: Black
no: Sort
