Message Banner (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Gray
sv: Grå

en: Green
sv: Grön

en: Black
sv: Svart
