Message Digest (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: Interval
he: מרווח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: interval
he: מרווח
