Message Digest (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Label
de: Beschriftung

en: Interval
de: Intervall

en: Machine name
de: Systemname

en: interval
de: Intervall

en: Flag ID
de: Kennzeichnungs-ID

en: Notification interval
de: Häufigkeit der Benachrichtigungen
