Message Digest (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
