Message Digest (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Interval
ja: 間隔

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: interval
ja: 間隔
