Message Digest (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: Interval
lt: Intervalas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: interval
lt: intervalas
