Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Machine name
ca: Nom-màquina
