Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: interval
fi: aikaväli
