Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Message
hi: संदेश

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Machine name
hi: मशीन नाम
