Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Message
fa: پیغام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
