Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్
