Message Digest (8.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Machine name
be: Машынная назва

en: interval
be: дыяпазон
