Message Digest (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Interval
hu: Időköz

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: interval
hu: időköz
