Message Digest (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Interval
ru: Интервал

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: interval
ru: интервал
