Message Digest (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
