Message Digest (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
