Message Digest (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Interval
el: Περίοδος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
