Message Digest (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Message
et: Teade

en: Label
et: Nimetus

en: Interval
et: Intervall

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
