Message Digest (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Message
fa: پیام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Interval
fa: دوره

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: interval
fa: بازه زمانی
