Message Digest (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Message
is: Skilaboð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
