Message Digest (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Interval
sv: Intervall

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: interval
sv: intervall
