Message Digest (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Interval
bg: Интервал
