Message Digest (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Message
da: Meddelelse

en: Label
da: Etiket

en: Machine name
da: Internt navn
