Message Digest (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
