Message Digest (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური
