Message Digest (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം
