Message Digest (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
