Message Digest (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Message
kk: Хабарлама

en: Label
kk: Атауы
