Message Digest (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Message
my: သတင်း

en: Label
my: အညွန်း
