Message Digest (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан
