Message Digest (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: Interval
pt: Intervalo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: interval
pt: intervalo
