Message Digest (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
