Message Digest (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Message
ur: پیغام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
