Message Digest (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Message
bn: বার্তা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
