Message Digest (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka
