Message Digest (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Message
gl: Mensaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Interval
gl: Intervalo

en: Machine name
gl: Nome de sistema
