Message Digest (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Message
es: Mensaje

en: Label
es: Etiqueta

en: Interval
es: Intervalo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: interval
es: intervalo
