Message Digest (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Interval
eu: Bitartea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: interval
eu: bitartea
