Message Digest (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: Machine name
sk: Strojový názov
