Message Digest (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: Interval
tr: Aralık

en: Machine name
tr: Makine adı
