Message Digest (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
