Message Digest (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
